Giriş

TASARIMCI OLARAK BİZE KATILIN

Basmatik.com tasarımcıları arasında yer almak istersen hello@basmatik.com adresine tasarımlarından 5 tane örnek göndermen yeterli. Tasarımların uygunluğunu değerlendirerek sana olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılacaktır. 

SENİN KAZANCIN NE OLACAK?

Basmatik.com üzerinden satış yapmak için senden herhangi bir bedel alınmaz, vaktini keyifle tasarım yapmaya ayırman için üretimden kargolamaya tüm aşamalar bizim tarafımızdan gerçekleştirilir. Satış detayların her ayın ilk haftası sana email ile gönderilir ve istediğin zaman biriken komisyon tutarın hesabına yatırılır. Satılan ürünlerin fiyatları üzerinden ortalama olarak %20 senin komisyonun olarak birikir. Sana ödenecek tutardan vergiler düşülerek hesabına aktarılır.

TASARIMLARININ HAKLARI HER ZMAN SANA AİT.

Tasarımlarının tüm kullanım hakları sana aittir. Basmatik.com dışında başka kanallardan da satış yapılacak olursa mutlaka senin onayın alınır.

BASMATİK TASARIMCILARI ARASINDA YER ALMAK NE İŞE YARAR?

Basmatik tasarımcıları arasında isen zaman zaman senden özel tasarımlar isteyebiliriz. Toplu t-shirt isteyen müşterilerimizin taleplerini sana ileterek aracı da olabiliriz. Teklif verip vermemek tamamen sana kalmış. 

Sayfa başına dönmek için tıkla