• 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞİNİZDE KARGO BEDAVA.
0216 470 10 02
0216 470 10 02

Basmatik.com tasarımcıları arasında yer almak istersen hello@basmatik.com adresine tasarımlarından 5 tane örnek göndermen yeterli. Tasarımların uygunluğunu değerlendirerek sana olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılacaktır. 

SENİN KAZANCIN NE OLACAK?

Basmatik.com üzerinden satış yapmak için senden herhangi bir bedel alınmaz, vaktini keyifle tasarım yapmaya ayırman için üretimden kargolamaya tüm aşamalar bizim tarafımızdan gerçekleştirilir. Satış detayların her ayın ilk haftası sana email ile gönderilir ve  biriken komisyon tutarın 100 tl ve üstü olursa hesabına yatırılır. Satılan ürünlerin fiyatları üzerinden ortalama olarak %15 senin komisyonun olarak birikir. Sana ödenecek tutardan vergiler düşülerek hesabına aktarılır.

TASARIMLARININ HAKLARI HER ZAMAN SANA AİT.

Tasarımlarının tüm kullanım hakları sana aittir. Basmatik.com dışında başka kanallardan da satış yapılacak olursa mutlaka senin onayın alınır.

BASMATİK TASARIMCILARI ARASINDA YER ALMAK NE İŞE YARAR?

Basmatik tasarımcıları arasında isen zaman zaman senden özel tasarımlar isteyebiliriz. Toplu t-shirt isteyen müşterilerimizin taleplerini sana ileterek aracı da olabiliriz. Teklif verip vermemek tamamen sana kalmış. 

BAŞA DÖN