0216 470 10 02
0216 470 10 02

 

HIZLI KARGO

Siparişin en geç 3 iş günü  içerisinde Aras Kargo'ya teslim edilir.
Takip numarası sana email ile gönderilecek. 
üye kaydı yapıp sipariş verdiyseniz, hesabım sayfasından,
takip numaranızı görebilirsiniz.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Mail ile gönderilen takip numaranızı kullanarak,
kargonuzun son durumunu sorgulayabilirsiniz.

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Kargo firması, alıcısını adresinde bulamadığı durumlarda, yapılacak işlemler nelerdir?

Alıcıyı adreste bulamadıklarında, 3 gün içinde şubeden alabileceğini belirten “Adresten Teslim İhbar Notu'nu” bırakıyorlar

Arzu ederseniz gönderinizi teslim edilmesini istediğiniz başka bir kişiye de teslim edebiliriz. Bu kişinin kimlik bilgileri kontrol edildikten sonra imza karşılığında kargo firması teslim edecektir. 3 gün içinde alıcı ya da alıcının teslim edilmesini istediği yetkili kişi tarafından teslim alınmayan kargolar basmatik.com'a geri iade edilir, Bu durumda iade masrafını basmatik.com öder,

Kargo firmasının bir hatası yoksa ve sizi evde bulamadıklarından iade oluyorsa, kargonuz, size tekrar ödemeli gönderilir.

Kargomu teslim alma esnasında kontrol edebilir miyim?

Kargonuzu, kuryeden imza karşılığı teslim aldıktan sonra açarak kontrol edebilirsiniz. Kargo ambalajında gözle görülür bir problem olmadığı sürece teslim alma işlemi yapılmadan kargolar açılamaz. Kargonuzu imza karşılığı teslim aldıktan sonra kurye eşliğinde içeriğini kontrol edebilir, herhangi bir hasar durumunda “kargo durum tespit tutanağı” tutularak gerekli yasal işlemlerin başlatılmasını sağlayabilirsiniz.
 

Kargomu kaç gün içinde teslim ediyorsunuz?

Kargonuz, 0-600 km arası mesafeler için  ortalama 2 günde, 600 km ve üstü olan mesafelere ise ortalama 3 gün içinde teslim ediliyor. Operasyonel olarak standart hizmet alanları dışında kalan, haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan mevkii ya da yerleşim birimleri mobil alan olarak tanımlanmaktadır. Bu kapsamda mobil alanlara teslim süreleri farklılık gösterebilmektedir. Mobil alan listesini görmek için tıklayınız.
BAŞA DÖN